Виробники колючого дроту

Виробники колючого дроту

У цьому розділі нашого сайту ми зібрали найбільш відомі вітчизняні компанії, що реалізують колючий дріт на території України та інших країн регіону. Отримавши базові знання з інформаційних розділів сайту: про колючий дріт, його функціональне призначення, різноманіття та ефективність, ви будете готові зробити усвідомлений вибір. Список компаній, представлений у цьому розділі, формувався за простим принципом якості продукції та авторитету виробників. Якщо ви бажаєте купити колючий дріт для створення захисного бар’єру на режимному об’єкті, посилення охорони периметра підприємства, ми з радістю допоможемо це зробити.

ТОВ «Виробнича група «Кайман»

Виробник сертифікованих інженерних систем та засобів охорони периметру із дроту та стрічки колючого, сучасного колючого дроту: Концертина, Єгоза, Єгоза-Кайман, Єгоза-Супер. Професійний монтаж колючого дроту Єгоза.

Україна, м. Київ

тел. +380 44 568-22-22

caiman.ua

ТОВ «Агентство периметральної безпеки «Алігатор»

Виробник сучасного колючого дроту Єгоза, постачальник металевих огорож, систем відеоспостереження, сигналізації та контролю доступу. Монтаж колючого дроту та встановлення систем безпеки.

Укаріна, м. Біла Церква

тел. +380 63 330-48-48

alligator.ua

ТОВ «Завод колючого дроту «Єгоза»

Найбільший європейський виробник сучасного колючого дроту, спіральних загород, колючої сітки, плоских бар'єрів безпеки та інших типів захисних бар'єрів під міжнародною торговою маркою Єгоза.

Польща, м. Люблін

тел. +48 51 647-74-64

egoza.com