Часті питання про колючий дріт

Часті питання про колючий дріт

У чому відмінність Колючого дроту від Колючої стрічки?

Колючий дріт – тип огорожі у вигляді дроту з розташованими у ньому накрученими гострими шипами. Використовувався для будівництва недорогих огорож на початку минулого століття.

Колюча стрічка виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,45–0,7 мм шляхом штампування. Однак у такому вигляді застосування її в якості загородження не доцільно, необхідно було поліпшити її фізичні властивості – армувати.

Армувати – збільшувати міцність конструкції або матеріалу шляхом введення дроту. Це досягалося обкручуванням колючої стрічки навколо дроту, що несе основне навантаження. У такому вигляді виріб вже міг з успіхом замінити застарілий колючий дріт, а завдяки великій кількості гострих ріжучих лез отримати незаперечну перевагу в ефективності виконання покладених на нього завдань.

За яким принципом визначається якість колючого дроту Єгоза?

Колючий дріт, здавалося б, що може бути простіше? Але це не зовсім так, як здається на перший погляд. Звичайно, вибрати колючий дріт Єгоза набагато простіше, ніж, приміром, побудувати космічний корабель, але з упевненістю можна сказати, що деякі знання і розуміння все ж потрібно мати.

Якість колючого дроту Єгоза складається з трьох критеріїв:

  • перший – ефективність і надійність,
  • другий – термін служби колючого дроту,
  • третій – естетичний зовнішній вигляд.

Щоб загородження з колюче-ріжучої спіралі Єгоза служили вам ефективно і максимально тривалий термін і виглядали естетично, важливо з яких матеріалів і яким способом виготовлена колюча стрічка, яка її товщина, важливо який дріт і якого діаметру застосовується у виробництві армованої колючої стрічки АКС Єгоза. Для якості готових спіралей Єгоза важливим є і кількість скоб, встановлених в рівновіддалених точках на кожній парі витків, і тип скоби, що з’єднує витки спіралі Єгоза.

Якщо ви хочете купити Єгозу або колючий дріт Концертіна і потребуєте рекомендації з ефективного захисту конкретно для якогось об’єкта, ви можете звернутися до фахівця, використовуючи контактну інформацію.