Способи монтажу колючого дроту

Способи монтажу колючого дроту

Монтаж колючого дроту

Мало просто вибрати відповідний колючий дріт, необхідно також розбиратися в тонкощах його монтажу. Від того, наскільки якісно проведений монтаж, залежить тривалість експлуатації колючого дроту та ефективність використання самої захисної споруди. За роки використання колючого дроту і стрічки намітилося три основних напрямки, в яких застосування даних виробів є найбільш оптимальним: монтаж по даху будівлі або паркану, по землі та спорудження повноцінного паркану з колючого дроту. Розглянемо кожен з напрямків окремо.

Монтаж колючого дроту по будовах

Сам механізм монтажу залежить від того, який рівень захисту необхідно встановити. При мінімальному рівні захисту проводиться монтаж так званого плоского бар’єру на металеві вертикальні кронштейни. Середній рівень захисту передбачає встановлення спірального бар’єру (велика щільність витків) на L-образні кронштейни. Як різновид спірального бар’єру також слід виділити монтаж на U-образні кронштейни. Високий рівень захисту досягається за рахунок використання двоярусного або триярусного спірального бар’єру, монтується на Х і U-образні кронштейни.

Монтаж по землі

У цьому випадку дріт колючий повинен мати надійну опору, що дозволяє не тільки зберігати форму самого периметра, а й гарантує підтримку високих експлуатаційних якостей бар’єру при будь-яких погодних умовах. Для цього використовуються зазначені вище Х і U-образні кронштейни при різному поєднанні яких можна встановити одно-, двох-, триярусні бар’єри. Найефективнішим рішенням в облаштуванні бар’єру безпеки по землі безсумнівно буде використання спіралі великого діаметру або пірамідального загородження.

Монтаж забору з колючого дроту

Говорячи про монтаж забору, перш за все, слід пам’ятати про два різних типи опорних елементів, які можна застосовувати для досягнення того чи іншого захисного рівня. Так, в якості опор використовуються металеві стовпи і кронштейни Х, Y і U-образного типу. Регулюючи висоту і кількість ярусів на кронштейні можна підвищувати чи знижувати ступінь захисту забору з колючого дроту.