Монтаж огорожі типу Кобра

Монтаж огорожі типу Кобра

Серед усіх типів захисних огороджень, виконаних при використанні армованої колючої стрічки, огорожа Кобра має найвищі стримуючі показники. Монтаж такого загородження повинен проводитися тільки фахівцями, зважаючи на складність і необхідність чіткого дотримання всіх технічних умов. У цій статті ми докладно познайомимося з огорожею типу Кобра: монтажем, компонентами огорожі та іншими особливостями.

Каркас захисного загородження Кобра складається з декількох смуг колючого дроту Єгоза Супер. Дріт натягується між шипами так званих захисних елементів. При цьому шипи захисних елементів знаходяться за межами бар’єру, видаючи агресивну природу загородження. Кобра монтується так, щоб витки АКС Єгоза намотувалися також і поверх каркаса. Завдяки цьому щільність захисного шару зростає в рази, розділяючи простір на дрібні комірки, що виключають подолання бар’єру людиною. У місцях перетину каркасу і витків, бар’єр скріплюється скобами, що збільшує загальну жорсткість і захисні властивості конструкції.

Говорячи про монтаж огорожі Кобра, варто згадати одну важливу особливість, яка докорінно відрізняє цей бар’єр від найближчих аналогів. Мова йде про те, що загородження закріплено на стоках з підшипниками, що забезпечує обертання всього бар’єру при спробі його подолання. При цьому обертання може мати вільний, або примусовий хід, реалізований за рахунок підключення електромотора. Навіть така хитрість, як накидання щільної тканини на огорожу в цьому випадку не спрацьовує, і зловмисникові доводиться відступити.