Застосування колючого дроту

Применение колючей проволоки

Коли у свідомості виникає проста думка – куплю колючий дріт, ви напевно вже знаєте, де і як буде використовуватися це придбання. Щоб полегшити вибір колючого дроту, позбавивши вас від непотрібних мук при покупці, ми вирішили розглянути основні способи застосування колючого дроту.

Колючий дріт в армії та на режимних об’єктах

Ціна свободи, як і ціна безпеки Батьківщини, часом залежить не тільки від людського фактора, рівня підготовки, озброєння, але і якості оборонних споруд, парканів, що відокремлюють небезпечних злочинців і загарбників від громадянського суспільства. У військовій справі найчастіше використовується спіралеподібна колючка, що носить назву спіралі Бруно. Така конструкція дозволяє використовувати колючий дріт як для захисту окопів, зміцнення протитанкових їжаків, окремих районів, так і для захисту військових об’єктів, споруд, складів боєприпасів.

Використання колючого дроту на заводах, фабриках, об’єктах цивільної авіації

Колючий дріт відмінно підходить для створення загороджень будь-якої висоти. Його використовують як безпосередньо на землі, так і на дахах будівель, на парканах у вигляді козирків. Всі аеропорти в світі огороджені високими парканами, увінчаними спіральним колючим дротом. concertina.ua Аеропорти та установи виконання покарань відносяться до числа особливих режимних об’єктів з посиленою системою безпеки, тому використання тут колючого дроту більш ніж виправдане. Захист від терактів, захоплення аеропортів, охорона периметру атомних станцій – все це є приводом для посилення заходів безпеки. На випадок війни цивільні аеропорти відходять під військові потреби. Наявність колючого дроту на парканах істотно спрощує завдання військовим з налагодження оборонних рубежів.

Спіральні бар’єри також ефективні при захисті територій підприємств від злочинних посягань. Небезпечні об’єкти, складські приміщення в обов’язковому порядку захищаються колючим дротом. Купити такий захист може будь-яка компанія або дрібна фірма, так що в справі забезпечення безпеки колючий дріт відіграє найважливішу роль.

Використання колючого дроту для захисту приватних територій

Домоволодіння, територія приватної фірми або будь-який інший об’єкт, що володіє матеріальним інтересом, можна запросто обнести колючим дротом. Поєднуючи його використання з системами відеоспостереження, сигналізації можна досягти найвищого рівня захисту. Для посилення оборонного ефекту до колючого дроту підводять напругу, безпечну для життя, але здатну впливати на корисливі наміри зловмисників. Останнім часом для охорони периметру в комплексі з колючим дротом використовують і системи електрошоку.

Колючий дріт на морських судах

Використання колючого дроту на рухомих об’єктах і, зокрема, судах стало можливо переважно завдяки винаходу гнучкої інженерно-захисної системи Антипірат, за допомогою якої розгортання і згортання огорожі перетворилося на справу декількох хвилин.

Перш ніж купити колючий дріт, визначтеся з його конкретним призначенням. Вибирайте найбільш якісні конструктивні рішення, які вам можуть запропонувати відомі виробники.