Про якість та ефективність колючого дроту

Виробники колючого дроту Купити колючий дріт Концертіна Ціна сертифікованого дроту Єгоза

На жаль, на ринку колючого дроту, як, зрештою, і на ринку металу в цілому, не всі виробники дотримуються нормативних вимог ДСТУ або Технічних умов. Нерідкими є випадки відсутності актів випробувань виробів Держстандартметрологіею. Через такі недобросовісні фірми страждає репутація відомих компаній, що пропонують продукцію високої якості, як колючий дріт Єгоза та Концертіна.

Колючий дріт, виготовлений ​​з порушенням технології

Колючий дріт, виготовлений ​​з порушенням технології

Говорячи про якість та ефективності колючого дроту, слід розглядати кілька важливих критеріїв: матеріали, що відповідають ДСТУ, ТУ з яких виготовлені вироби; наявність/відсутність оцинкованого покриття; рівень пружності, стійкість до деформації. Термін служби колючого дроту складається з декількох чинників. Наявність оцинкованого покриття позбавляє від проблем з корозією, але більш важливим критерієм якості спіралей з армованої колючої стрічки є пружність виробу. Так, колючий дріт не повинен зминатися при спробі подолати захисний бар’єр. За збереження форми, жорсткість, відповідає дротове основа. Найбільш придатним матеріалом для створення стійкого до зминання колючого дроту є високовуглецевий дріт з оцинкованим покриттям, виробництво якого регламентується ГОСТом 9850-72, ДСТУ 7372-79 або ДСТУ 9389 (марка 65г).

Існує і пряма залежність товщини дроту та його пружності. Навіть незначне збільшення діаметра сталевого сердечника дає дуже відчутну надбавку в міцності. Скажімо, дріт діаметром 2,8 мм буде ефективніше виробу з товщиною сердечника 2,5 мм. У спіралях діаметром понад півтора метра рекомендується використовувати дріт діаметром 4 мм. Залежність якості від товщини також поширюється і на колючу стрічку.

Колючий дріт Єгоза, виготовлений ​​відповідно до вимог ТУ У 28.7-21804553-001:2009

Колючий дріт Єгоза, виготовлений ​​відповідно до вимог ТУ У 28.7-21804553-001:2009

Якщо ви купуєте спіральну огорожу з колючого дроту, слід звертати увагу на кількість скоб, що з’єднують сусідні пари витків спіралі. Чим більше скоб, тим жорсткіше конструкція, тим вище захисні властивості бар’єру і термін служби.

Підводячи підсумок всього вищесказаного, можна говорити, що тепер ви маєте уявлення про те, яким має бути якісний колючий дріт. Не зайвим буде поцікавитися у продавця про гарантійний термін виробу, який не повинен бути менше 15 років для виробів з оцинкованим покриттям, 30 років для виробів з високовуглецевого дроту, обтиснутого нержавіючою колючою стрічкою і не менше 50 років для виробів, повністю виготовлених з легованих сталей.

← 
 →