Виробники колючого дроту Купити колючий дріт Концертіна Ціна сертифікованого дроту Єгоза
← 
 →

Пластикові паркани Україна

Набридли нудні сірі паркани і огорожі з бетону? Постійний ремонт і фарбування дерев’яного паркану доставляють головний біль? Ціни на декоративні імпортні огорожі викликають депресію?

Тоді пластиковий паркан українського виробництва — ось рішення всіх перерахованих недосконалостей. Адже паркан з ПВХ, маючи прекрасний зовнішній вигляд, вигідно відрізняється на тлі інших типів парканів та огорож своєю демократичною ціною і довговічністю. Пластикові паркани володіють всіма необхідними для паркану якостями — надійністю, функціональністю і естетичністю.

Віддавши перевагу такому огородженню, ви назавжди забудете про систематичне обслуговуванні і фарбування паркану — велика гама відтінків дає можливість обрати необхідний колір ще до облаштування паркану. А спеціальні добавки і світлостабілізатори, що входять у формулу ПВХ, роблять пластикові огорожі не тільки стійкими до несприятливого атмосферного впливу, а й пластичними, удароміцними і не схильними до дії кислот і лугів.

Ми гарантуємо, що паркан пластиковий від українського виробника десятки років буде надійно служити своїм власникам, а його монтаж неважкий і займе небагато часу. Купити пластиковий паркан можна з вже готових секцій потрібного розміру або замовити монтаж паркану з пластикової дошки набірним способом, що зазвичай актуально для зони з нерівним рельєфом. Дізнатися ціну пластикових парканів можна за вказаними контактними даними. Телефонуйте!

Телефоны: +380 50 368-88-21
URL: http://decking.com.ua
ID: 328


Loading Google map…